Ingyenes szállítás 35.000 Ft felett. ● Cseregarancia 30 napig ● +36203536049

Kosarad

Úgy tűnik a kosarad üres.

TOVÁBB VÁSÁROLOK

Jobs - Bolti eladó

Gyere, fedezz fel velünk egy csomó különleges márkát a divatvilág minden tájáról. Mindezt egy egyedi üzletben Buda szívében, olyan márkák között amelyeket csak nálunk találsz meg Magyarországon.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, HA:

  • érdekel a divat és az egyedi márkák
  • mosolygós és energikus személy vagy, aki tud csapatban és egyedül is dolgozni
  • van tapasztalatod a ruházati kereskedelemben (2-5 év)
  • jó problémamegoldó- és kommunikációs képességekkel rendelkezel
  • társalgási szinten beszélsz angolul
  • minimum középfokú végzettséged van

AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • a vásárlóink számára biztosítod a legmagasabb szintű kiszolgálást
  • kézben tartod a webshopos megrendeléseket és csomagokat
  • csinosítgatod üzletünket és a kirakatokat
  • ápolt megjelenéseddel és pozitív hozzáállásoddal képviseled üzletünket

ELŐNY HA AZ ALÁBBIAKBAN IS OTTHON VAGY:

  • online pénztárgép és kártyaterminál használata
  • bármely készletnyilvántartó-rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • eredményalapú prémiumrendszer
  • érdekes és dinamikus munka egy fejlődő csapatban
  • igényes munkakörnyezet és színvonalas vevőkör
  • alkalmazás munkaszerződéssel, versenyképes fizetéssel egy stabil cégnél
  • kedvezményes vásárlás
  • üzletünk hétköznapokon 12:00-20:00 óráig, szombatonként 10:00-14:30-ig tart nyitva

Ha kedvet kaptál hozzánk, küldd el fényképes önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével az office@mayfairselection.hu email címre.